Председателем сельсовета в Тарутинском районе стала кандидат от Единого Центра

Председателем сельсовета в Тарутинском районе стала кандидат от Единого Центра

По результатам голосования председателем Ярового сельского совета в Тарутинском районе стала кандидата от Единого Центра Топал Лариса Фёдоровна.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Партийные процессы

Білозір: Єдиний Центр іде шляхом регіональної політики
2009-04-10 16:56:00

Білозір: Єдиний Центр іде шляхом регіональної політики

Сьогодні Народний депутат України, член Президії Єдиного Оксана Білозір зустрілася з активом Одеської обласної організації Єдиного Центру у ході проведення обласної партійної конференції.

Зустріч пройшла у формі активної живої дискусії. Як зазначила Народний депутат, в залі не було байдужих людей. Єдиноцентристи прийшли з конкретними запитаннями та пропозиціями, керуючись принципом роботи Єдиного Центру: Рушійна сила діяльності партії – ініціатива людей.
«Одеська область не є політично заангажованою. Це область орієнтована на людей, які реалізували себе, які створюють робочі місця, дають можливість працювати і розвиватися іншим., - упевнена Оксана Володимирівна. - Саме з таких міркувань і була створена наша партія.
Єдиний Центр має на меті дати можливість людям, які створили себе і мають повне моральне право приймати участь у політиці, у політиці саме свого регіону, на кожному рівні застосувати себе. Тому наша політична площадка є саме тією базою, де регіональна еліта може себе показати і отримати відповідну оцінку людей.
Ми не є партією лідерського типу. Ми пішли шляхом регіональної політики. Нам важливо, якими є наші люди в регіонах.»
За словами члена Президії Єдиного Центру нова схема партійної структурної роботи довела свою ефективність вже на позачергових виборах Тернопільської області. Керівництво Єдиного Центру свідомо залучили до передвиборчої кампанії виключно регіональних представників. Таким чином, реальні місцеві люди, котрі оперували місцевими проблемами і питаннями, приходили з ними до людей і намагалися внести свій вклад. І в результаті, вони отримали серйозну підтримку тих самих людей.
Член Президії Єдиного Центру Оксана Білозір починає активну роботу з Одеським регіоном. У планах Народного депутата - формування масштабного проекту в Одесі для вирішення великих регіональних проблем. Адже ні в кого руки не доходять зайнятися тим, що найбільш важливо для Одещини. Єдиноцентристи долучаться до розгляду питань, що стосуються мореплавства, заповідних рекреаційних зон, щоб зберегти ці скарби.
«Це є наш план на перспективу. Політики й управлінці приходять і йдуть, а природно-рекреаційний ресурс Одещини – це той постійний незмінний ресурс яким користується вся нація», - наголосила Оксана Володимирівна.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"