Головою сільради в Тарутинском районі став кандидат від Єдиного Центру

Головою сільради в Тарутинском районі став кандидат від Єдиного Центру

За результатами голосування головою Ярової сільської ради в Тарутинському районі стала кандидата від Єдиного Центру Топал Лариса Федорівна.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Пащенко: проблема «із душком» не вивітрюється
2009-08-05 12:57:00

Пащенко: проблема «із душком» не вивітрюється

На тлі свіжого морського бризу в Одесі знову запахло несвіжим запахом котячих випорожнень. От тільки винуваті в цьому зовсім не пухнасті представники міської фауни. Єдиноцентристи впевнені, що винуватців треба шукати в місьвиконкомі.Минулого тижня в деяких районах Одеси городяни відчули неприємний запах, схожий з тим, що відчували багато одеситів у минулому вересні.
Після безлічі дзвінків екологам міста, працівники муніципального управління екологічної безпеки виїхали для виміру повітря на утримання шкідливих речовин. Підсумок: всі показники в нормі. От тільки така відповідь не влаштувала одеситів, які відчувають на собі незрозумілий задушливий запах.
За словами керівника Одеського міського секретаріату Єдиного Центру Дениса Пащенко, єдиноцентристи повністю підтримують жителів міста в їхньому прагненні одержати чітку відповідь про причини й джерело запаху.
«Вічні відмовки міської влади: «Ми розберемося» і «Причини поки не встановлені» викликають тільки роздратування й свідчать про небажання влади вирішувати проблему», - вважає Денис Пащенко. І це притім, що недавно муніципальна влада придбала дорогу пересувну лабораторію для проведення вимірів повітря на утримання шкідливих з'єднань, що викликають неприємний запах. Правда, використовувати її на благо народу поки ніхто не поспішає. Крім цього, ми вже не перший раз чуємо обіцянки міських чиновників встановити датчики по периметру підприємств, що займаються переробкою шкідливих речовин. Але, як говориться, віз і нині там. «От тільки від нерухомості віртуального воза, страждають конкретні люди», - переконаний керівник міського секретаріату. Що ж, очевидно, це не дуже турбує муніципальну владу. У протилежному випадку проблема була б уже вирішена або, принаймні, ми б бачили конкретні кроки, що вживаються для цього. А поки що,  замість реальних дій у визначенні походження запаху, ми можемо  спостерігати як можновладці відфутболюють запити громадян про причини незрозумілого запаху то до одних, то до інших інстанцій.
Вплинути на дії влади навряд чи можливо, просто хочеться нагадати одеським іможновладцям, що мери, їхні зами та інші чиновники, усе міняється, а місто залишається. І по тому яким його залишать нащадкам, і будуть судити про справи теперішніх градоправителів. 

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"