Головою сільради в Тарутинском районі став кандидат від Єдиного Центру

Головою сільради в Тарутинском районі став кандидат від Єдиного Центру

За результатами голосування головою Ярової сільської ради в Тарутинському районі стала кандидата від Єдиного Центру Топал Лариса Федорівна.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Андрій Голубов: наш ціль – якісні зміни в країні
2010-08-20 12:13:00

Андрій Голубов: наш ціль – якісні зміни в країні

У минулу суботу у Києві відбувся третій з'їзд партії Єдиний Центр. Про основні питання, що обговорювалися й подальші кроки партії розповів голова Одеської обласної організації Єдиного Центру Андрій Голубов.

«Третій з'їзд Єдиного Центру визначив подальшу стратегію розвитку партія», - розповідає Андрій Голубов. - Найбільш актуальними питаннями на ньому були: прийняття змін до Статуту партії, обрання керівництва Єдиного Центру, обговорення основних програмних положень майбутньої виборчої кампанії».

 

Аналіз діяльності партії з моменту заснування дає можливість стверджувати, що Єдиний Центр зарекомендував себе як самостійна політична сила зі своїм власним шляхом розвитку. «Кращим підтвердженням цьому є створена всього за два роки потужна партійна структура по всій Україні», - вважає голова Одеського Єдиного Центру. – І це кращий показник злагодженої, ефективної роботи й планомірного розвитку».

 

Ми незалежна політична сила, із зовсім новим підходом у прийнятті рішень. Єдиний Центр запропонував принципово нову модель колективного лідерства в партії  - Колегію лідерів, яка була затверджена делегатами з'їзду. Основне завдання такої моделі - не допустити вождізму в партії й виробляти будь-які рішення винятково на принципах консенсусу.

 

Крім цього на з'їзді були прийняті зміни до Статуту партії, а також презентована й затверджена нова виборча програма «Якісна Україна», що буде відображати основні цілі виборчої кампанії в ході місцевих виборів.

 

Під словами «Якісна Україна» Єдиний Центр розуміє країну, у якій будуть всі можливості для розвитку особистості й суспільства. Ми готові до реформ, які дозволять вивести Україну на якісно новий рівень розвитку. Місцеві вибори дають нам можливість змінити країну. «Саме для цього Єдиний Центр іде у владу», - підкреслив Андрій Голубов.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"