Головою сільради в Тарутинском районі став кандидат від Єдиного Центру

Головою сільради в Тарутинском районі став кандидат від Єдиного Центру

За результатами голосування головою Ярової сільської ради в Тарутинському районі стала кандидата від Єдиного Центру Топал Лариса Федорівна.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Андрій Голубов: ми готові до планомірної роботи й відповідальності за свої дії
2010-09-10 16:01:00

Андрій Голубов: ми готові до планомірної роботи й відповідальності за свої дії

Кожний новий день наближає українців і представників різних політичних сил до офіційного старту передвиборної кампанії. Про те, з яким настроєм на вибори йдуть представники Одеської обласної організації Єдиного Центра розповів її Голова Андрій Голубов.

«На сьогоднішній день ми проводимо активну підготовку до участі в місцевих виборах», - розповідає Андрій Голубов. - Якщо говорити про партію в цілому, то Єдиний Центр планує висунути кандидатів в органи місцевого самоврядування на всіх рівнях». «Не беруся стверджувати, що це буде стовідсоткове охоплення всіх рад, але 90% представляється цілком реальною цифрою», - вважає глава Одеської обласної організації.

 

На підтвердження своїх слів хочу відзначити, що Єдиний Центр має розвинену партійну структуру. Наша політична чинність нараховує 12 тисяч первинних осередків і за рівнем структури посідає друге місце після Партії регіонів.

 

«Така структура й, у першу чергу, підтримка з боку населення дають нам можливість претендувати на входження в трійку лідерів за підсумками майбутнього голосування», - ділиться думками голова Одеської обласної організації Єдиного Центру. Представники нашої партії не раз перемагали на виборах, і ми віримо, що українці підтримають наші ідеї й зараз.

 

Єдине, що нами рухає - це бажання змінити життя в країні до кращого. І такі зміни ми почнемо здійснювати знизу нагору. Реально, не на словах, а на ділі, показуючи, що нам не байдужна доля простих українців та їхны проблеми.

 

Наша головна мета в ході майбутніх виборів привести до влади політиків нового формату. Для яких влада буде не засобом особистого збагачення й одержання різних привілей, а, в першу чергу, можливістю внести якісні зміні в розвиток країни. Кандидати від Єдиного Центра - це ефективна команда політиків з інноваційним стилем керування, готова до планомірної роботи й відповідальності за свої дії.


 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"