Головою сільради в Тарутинском районі став кандидат від Єдиного Центру

Головою сільради в Тарутинском районі став кандидат від Єдиного Центру

За результатами голосування головою Ярової сільської ради в Тарутинському районі стала кандидата від Єдиного Центру Топал Лариса Федорівна.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Ігор Попов: ми приведемо до влади політиків нового формату
2010-09-16 17:15:00

Ігор Попов: ми приведемо до влади політиків нового формату

В Одесі відбулася прес-конференція Лідера Єдиного Центру Ігоря Попова. У ході якої було проаналізовано політичну ситуацію в країні, а також охарактеризовано основні основні пункти стратегічної програми Єдиного Центру "Якісна Україна".

 

Те, що відбувається зараз у країні можна назвати не інакше як встановленням адміністративного й політичного контролю над країною. Під контролем перебувають судова система, прокуратура, як, власне, і вся вертикаль. Якщо ситуація не зміниться, ми можемо прийти до повної паралізації всіх інститутів влади.

 

Янукович і його команда знаходяться при владі вже півроку. Здавалося б, невеликий строк, але цього часу досить, щоб зробити певні висновки відносно ефективності роботи нової команди: ми бачимо неграмотне використання влади.

 

Країна має потребу в нових реформах. Замість цього відбувається консервація влади. Одним з підтверджень цього є пропозиція депутата від Партії регіонів продовжити термін дії повноважень депутатів. Прийняття такого рішення буде означати узурпацію влади в країні. Такий підхід до керування державою не може підтримати Єдиний Центр.

 

Тому Єдиний Центр перебуває в опозиції. Коли ми говоримо про опозицію, то маємо на увазі не тих, хто програв і продовжує в сесійному залі піднімати питання які спричиняють розкол суспільної думки в країні.
 Ми представляємо реальну опозицію, націлену на конструктивну критику, плідний діалог і вироблення якісних рішень.


 

Перше, із чого потрібно почати, це зміна Конституції. Реформа 2004 року є неконституційною. Конституція повинна писатися не суддями, а людьми. Після її розгляду в парламенті необхідний всенародний референдум. Тільки так вона може бути демократичною за своїм змістом і  способом прийняття.

 

Що стосується місцевих виборів, наша країна виявилася в непростому положенні: напружена політична ситуація, скорочення строку проведення передвиборчої кампанії, прагнення й можливість провладної партії впливати на ситуацію. Проте, наша політична сила сподівається на гарний результат. Досвід минулих кампаній свідчить, що ми маємо підстави для оптимістичного погляду. Наше завдання - це перемога в якнайбільшій кількості округів, а значить прихід до влади нових осіб, політиків нового формату. Тих, хто здатний працювати на результат і нести відповідальність за свої дії.

 

Головне в тому, що ми не тільки можемо критикувати одних і підтримувати інших, а в тому, що в Єдиного Центру є своя програма й стратегія, здатна стабілізувати ситуацію в країні. Це програма - «Якісна Україна».

 

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"