Головою сільради в Тарутинском районі став кандидат від Єдиного Центру

Головою сільради в Тарутинском районі став кандидат від Єдиного Центру

За результатами голосування головою Ярової сільської ради в Тарутинському районі стала кандидата від Єдиного Центру Топал Лариса Федорівна.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Одеський Єдиний Центр закликає мешканців не дати себе залякати терактами
2015-07-02 09:43:00

Одеський Єдиний Центр закликає мешканців не дати себе залякати терактами

Останніми місяцями в Одесі сталася серія терактів. Постраждали офіси волонтерських організацій, які допомагають АТО, проукраїнських політичних партій. Теракти продовжуються, цим занепокоєні в Одеській обласній організації Єдиного Центру.

За повідомленнями ЗМІ в Одесі у ніч на 2 липня вчергове прогримів вибух. На цей раз постраждало кафе, власники якого відомі своїми патріотичними поглядами і допомогою АТО. 

 

Єдиноцентристи впевнені що постійними терактами диверсанти намагаються залякати одеситів і послабити діяльність проукраїнських сил в регіоні.

 

Партійці вимагають від силовиків рішучих дій і вжиття активних заходів щодо протидії диверсантам, забезпечення миру і спокою в регіоні.

 

Також в обласній партійній організації закликають жителів області не дати себе залякати. Потрібно продовжувати допомагати українській армії, і завжди бути готовими повідомити правоохоронцям про підозрілих осіб.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"